BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Skatindamos skaidraus verslo plėtrą, su VMI bendradarbiauja vis daugiau asocijuotų verslo struktūrų

Vakar, liepos 30 d., Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau - VMI), siekdama glaudesnio ir efektyvesnio bendradarbiavimo su verslu, susitiko su Lietuvos verslininkų asociacijos (toliau - LAA) atstovais bei aptarė sutarties sudarymo galimybes. Panašius susitarimus VMI jau yra pasirašiusi ir su kitomis asocijuotomis verslo struktūromis. Jomis siekiama teikti pagalbą, konsultacijas bei informaciją atitinkamam verslo sektoriui, o partneriai mokesčių administratorių informuoja apie situaciją rinkoje, šešėlinės ekonomikos reiškinius.

„Tokia bendradarbiavimo forma yra naudinga abiems pusėms: VMI gauna daugiau informacijos apie konkrečią verslo sritį bei jos specifiką, kurią gali panaudoti siekdama skatinti skaidrų verslą bei vykdydama mokesčių administravimą, o VMI verslininkams teikia informacijos, naudingos analizuojant rinkos padėtį, rengia susitikimus mokesčių klausimais, esant poreikiui teikia ir kitokią pagalbą, - teigia VMI prie FM viršininko pavaduotojas Dainius Daugirda.

Bendradarbiavimo susitarimą su LAA planuojama pasirašyti kitą savaitę. LAA vienija Lietuvos autoverslininkus. Asociaciją sudaro juridiniai asmenys, susiję su lengvųjų, krovininių automobilių pardavimu, techninių aptarnavimu bei remontu.

Šiuo metu panašius susitarimus VMI yra pasirašiusi su įvairiomis nacionalinėmis ir regioninėmis verslo asociacijomis: Lietuvos aludarių asociacija, Lietuvos statybininkų asociacija, Antrinio perdirbimo įmonių asociacija, Antrinių žaliavų ir atliekų surinkėjų, perdirbėjų asociacija ir kt. Apskričių valstybinės mokesčių inspekcijos aktyviai bendradarbiauja su regioninėmis asocijuotomis verslo struktūromis, profsąjungomis, verslo informaciniais centrais, Pramonės, prekybos ir amatų rūmais ir t.t.
Nuorodos:
Valstybinė mokesčių inspekcija

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras