BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Susidūrėte su pareigūnų korupcija? Praneškite apie tai!

Policijos departamentas intensyvina savo vykdomas antikorupcines priemones. Pasitarime pas policijos generalinio komisaro pavaduotoją Visvaldą Račkauską dalyvavę atsakingų policijos įstaigų atstovai nutarė, kad bus aktyviau taikomos vidaus kontrolės procedūros, taip pat aktyvinami ne viešo pobūdžio veiksmai atskirų pareigūnų funkcijų vykdymo kontrolei bei policijos įstaigų netikėtiems patikrinimams atlikti. Be to, Policijos departamente sukurtas elektroninio pašto adresas pranesk@policija.lt, kuriuo galima pranešti apie pareigūnų korupcinio elgesio atvejus.

Pasitarime dalyvavę pareigūnai konstatavo, kad nepaisant didėjančio išaiškinto skaičiaus asmenų, kurie bando duoti kyšį policijos pareigūnams, iš įvairių šaltinių vis dar yra gaunama informacija apie pareigūnų korupcinio pobūdžio veiklą, o tai neigiamai įtakoja viešojo saugumo situaciją mūsų šalyje. Todėl per pasitarimą, siekiant efektyvinti tokių nusikalstamų veikų prevenciją ir tyrimą, buvo nutarta imtis jau minėtų papildomų antikorupcinių priemonių.

Tuo pačiu kreipiamės į visus asmenis, turinčius bet kokios informacijos apie konkrečius policijos pareigūnus ar jų korupcinio elgesio atvejus, prašydami apie tai pranešti Policijos departamentui anoniminiu telefonu (8-5) 272 5372 arba jau minėtu elektroninio pašto adresu pranesk@policija.lt

Visa gauta informacija bus tikrinama, o faktams pasitvirtinus - imamasi teisės aktų nustatytų priemonių.
Nuorodos:
Policijos departamentas

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras